Stolarz (m/w/d) w miejscu pracy w Giebelstadt

Location
Giebelstadt, Bayern
Job Type
Permanent
Posted
8 Sep 2022

100% Made in Germany, pracuj nad produktem, który inspiruje ludzi. Naszym klientem jest znany producent specjalizujący się w seryjnej produkcji luksusowych pojazdów wodnych w okręgu Würzburga. Zgłoś się do nas jako stolarz (m/k/d) w miejscu pracy w Giebelstadt.

TWOJE ZADANIA
  • Montowanie modułów meblowych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Obsługa typowych maszyn i narzędzi stolarskich
  • Wytworzenie poszczególnych części i połączenie ich w całość w celu stworzenia kompletnej tuszy (klejenie, sklejanie, skręcanie itp.)
  • Wykonywanie prac montażowych
  • Ciągła kontrola jakości
  • Prace naprawcze

TWOJE KWALIFIKACJE
  • Ukończone z powodzeniem szkolenie zawodowe jako stolarz (m/k/d), mechanik drewna (m/k/d), cieśla (m/k/d) itp.
  • Alternatywnie, kilka lat odpowiedniego doświadczenia w pracy w warsztacie stolarskim
  • Znajomość obsługi maszyn stolarskich
  • Czytać i rozumieć rysunki techniczne/plany
  • Niezależny i dbający o jakość

... Jetzt bewerben klicken und weiterlesen!

Details

  • Job Reference: 707144470-2
  • Date Posted: 8 September 2022
  • Recruiter: Trenkwalder Deutschland
    Trenkwalder Deutschland
  • Location: Giebelstadt, Bayern
  • Salary: On Application
  • Sector: Trades & Services
  • Job Type: Permanent